Kaip grąžinti arba pakeisti prekę

Jei prekė Jums netiko ar nepatiko, daugeliu atveju ją galima grąžinti arba pakeisti. Keisti galima į kitą dydį, spalvą ar modelį. Jokių apribojimų nėra. Jei keičiamų prekių suma skirtųsi, mes grąžinsime skirtumą arba paprašysime sumokėti priemoką, jei tokia atsirastų.

Kaip grąžinti arba keisti prekes

Pirmas žingsnis

Prisijunkite prie savo paskyros. Naudokite tuos pačius prisijungimo duomenis (elektroninio pašto adresas ir slaptažodis), kuriuos naudojote apsipirkimo metu. 

Paspaudę ant savo Vardo bei pavardės pateksite į savo paskyros valdymo bloką:

Antras žingsnis

Atsidarykite užsakymų istoriją ir informaciją. Jums tereikia paspausti nuorodą šoniniame meniu "Užsakymai". Atsidarys langas su visų Jūsų atliktų užsakymų sąrašu.

Trečias žingsnis

Prie užsakymo, iš kurio norite grąžinti prekę ar prekes rasite nuorodą "Išsamiau". Spauskite ant šios nuorodos ir atsidarys langas su išsamia informacija apie Jūsų atliktą užsakymą:

Ketvirtas žingsnis

Pastūmėkite langą žemyn iki prekių atvaizdavimo bloko. Būtent šiame bloke ir reikės atlikti pagrindinius veiksmus:

a) Pažymėkite varnelę prie prekės,kurią norite grąžinti,

b) Pasirinkite kiekį (paprastai, jei pirkote 1 prekę, nieko keisti nereikia)

c) Parašykite savo pastabas bei  pageidavimus. 

Viską atlikus, spauskite žemiau esantį mygtuką "Grąžinimo užklausa", kaip parodyta paveikslėlyje:

Po šių veiksmų, mes per 1 darbo dieną patikrinsime ar nepraleistas grąžinimo terminas ir atsiųsime laišką, kad laukiama siuntinio. Tuomet pereisime prie paskutinio žingsnio: - Grąžinimo/keitimo formos atsispausdinimo bei prekių išsiuntimo:

Prisijunkite prie savo paskyros ir paspauskite meniu nuorodą "Prekių grąžinimai"

Lentelėje matysite stulpelį Grąžinimo forma, o atitinkamame langelyje - "Spausdinti" (arba parsisiųsti).

Paspaudę ant šios nuorodos, parsisiųsite ją į savo kompiuterį. Atspausdinite, pasirašykite, įrašykite, jei reikia, trūkstamą informaciją.

SVARBU: Pridėkite šią formą kartu su grąžinamomis prekėmis. Be formos mes nežinosime kieno tai grąžinimas ir procesas nebus pradėtas.

Lauksime Jūsų siuntinuko.